Skontaktuj się z nami! Tel: 500 81 83 89|biuro@systemykominoweperfect.pl

Perfect Akcesoria

PERFECT Akcesoria

Perfect – Daszek okrągły 

Dedykowany do ochrony pojedynczych przewodów dymowo-spalinowych pracujących w trybie suchym przed opadami atmosferycznymi (deszcz, śnieg). Zamontowany w przewodach kominowych poprawia płynność przepływu oraz niweluje negatywny wpływ wiatru na ciąg kominowy. Daszek jest nowoczesną, lekką i trwałą konstrukcją a jego aplikacja na przewodach kominowych jest bezproblemowa. Dostępny w typowych średnicach kominowych.

Perfect – Daszek Napoleon

Dedykowany do ochrony całych trzonów kominowych dymowo-spalinowo-wentylacyjnych przed opadami atmosferycznymi (deszcz, śnieg). Zamontowany na trzonach kominowych skutecznie poprawia płynność przepływu oraz niweluje negatywny wpływ wiatru na ciąg kominowy. Daszek typu Napoleon jest nowoczesną, lekką i trwałą konstrukcją a jego aplikacja na przewodach kominowych jest bezproblemowa. Dostępny w rozmiarach typowych oraz według indywidualnej specyfikacji.

Perfect mocowanie komina do konstrukcji drewnianej (więźby, stropu drewnianego itp.)

Dedykowany do usztywnienia przejścia trzonu kominowego przez palne elementy konstrukcji. Zamontowany w stropach drewnianych lub więźbie dachowej gwarantuje sztywność i stabilność układu komin-konstrukcja. Ułatwia zachowanie normowych odległości obudowy komina od elementów palnych. Rozwiązanie likwiduje występowanie mostków termicznych oraz korzystnie wpływa na trwałość i szczelność obróbek dekarskich. Kompletne rozwiązanie, szybkie i bezproblemowe w montażu. Dostępny w dwóch wariantach montażowych (pomiędzy i nad krokwiami). Oferowany w rozmiarze typowym lub według indywidualnej specyfikacji.

here

Kratka wywiewna z żaluzją do kanałów wentylacyjnych

Dedykowana jako element wyposażenia przewodu wentylacyjnego. Specjalny rozmiar oraz powierzchnia gwarantują bezproblemowe użytkowanie przewodu wentylacyjnego. Jest to nowoczesna, lekka, metalowa konstrukcja wyposażona w żaluzje. Zastosowane w produkcji materiały gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa pożarowego. Dostępne w rozmiarach typowych oraz według indywidualnej specyfikacji.

Betonowa płyta przykrywająca komin

Znakomicie zabezpiecza trzon kominowy przed zaciekaniem. Trwałe i estetyczne wykonanie gwarantuje długoletnią satysfakcję użytkowania. Dostępne do komina: spalinowego, spalinowego z wentylacją, spalinowego z podwójną wentylacją oraz Duo.

Płyta przykrywająca metalowa

Alternatywa dla płyt betonowych. Estetyczna, lekka i trwała. Dedykowana do rozwiązań typowych jak i indywidualnych. Znakomicie zabezpiecza trzon kominowy przed zaciekaniem. Trwałe i estetyczne wykonanie gwarantuje długoletnią satysfakcję użytkownika. Lekka i łatwa w montażu nawet w ujemnych temperaturach.

Perfect Strażak

Stabilizuje i wzmacnia ciąg kominowy. Chroni przed zakłóceniami ciągu spowodowanymi wiatrami skośnymi bądź innymi przeszkodami. Skutecznie zabezpiecza przed odwróceniem ciągu kominowego i niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych.

Masa uszczelniająca systemy kominowe

Służy do renowacji przewodów kominowych  odprowadzających spaliny z urządzeń grzewczych na paliwa stałe oraz kanałów wentylacyjnych. Produkt pakowany w worki po 25kg.

Adapter przyłącza spalin wewnętrzny

Dedykowany do przyłączania urządzeń z czopuchem o średnicy mniejszej niż średnica króćca trójnika spalin. Doskonale kompensuje różnice w rozszerzalności liniowej materiałów pod wpływem ciepła, eliminuje naprężenia, znacząco ułatwia podłączanie urządzenia, umożliwia współpracę przewodów o różnych średnicach w układzie urządzenie-komin, lekki i trwały, szybki i bezproblemowy w montażu.

Adapter przyłącza spalin zewnętrzny

Dedykowany do przyłączania urządzeń z czopuchem o średnicy równej lub mniejszej niż średnica króćca trójnika spalin. Najlepsze rozwiązanie na rynku zapewniające absolutne bezpieczeństwo i trwałość połączenia. Doskonale kompensuje różnice w rozszerzalności liniowej materiałów pod wpływem ciepła, eliminuje naprężenia, znacząco ułatwia podłączanie urządzenia, umożliwia współpracę przewodów o różnych średnicach w układzie urządzenie-komin, szybki i bezproblemowy w montażu.

Drzwiczki rewizyjne do przewodów wentylacyjnych

Dedykowane do wszystkich przewodów wentylacyjnych. Ułatwiają obowiązkowe okresowe czyszczenie przewodów wentylacyjnych. Wykonane ze stali szlachetnej, estetyczne, lekkie i trwałe. Szybki i bezproblemowy montaż. Dostępne w rozmiarach typowych oraz według indywidualnej specyfikacji.

Pierścień dystansowy do tynkowania króćca trójnika spalin

Dedykowany do trójników spalin. Montowany bezpośrednio przed tynkowaniem gwarantuje właściwą dylatację króćca trójnika spalin, likwiduje naprężenia i zapobiega pęknięciom króćca trójnika spalin. Wykonany ze stali szlachetnej, lekki i trwały. Szybki i bezproblemowy montaż.

Nasada kominowa Turboslim 150

Dedykowana do współpracy z przewodami wentylacyjnymi. Oferowana w komplecie z podstawą na pustak wentylacyjny może współpracować ze wszystkimi rodzajami prefabrykowanych przewodów wentylacyjnych. Wspomaga przepływ w przewodach i zapobiega zawiewaniu. Znacząco zwiększa wydajność przewodu wentylacyjnego. Zabezpiecza przed skutkami opadów atmosferycznych. Szybki i bezproblemowy montaż.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Z największą przyjemnością udzielimy odpowiedzi na każde Państwa pytanie.

Perfect Logo

Producent nowoczesnych systemów kominowych. Kadra firmy Perfect - to zespół specjalistów, który buduje unikatowe relacje z klientami dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Naszym celem jest zajęcie pozycji partnera pierwszego wyboru dla firm handlowych, wykonawczych oraz klientów indywidualnych.

Znak Jakości

INFORMACJE KONTAKTOWE

Nowabud OSB sp. z o.o.

ul. Polna 2 Dziemionna

86-060 Nowa Wieś Wielka

NIP 554-285-96-90

Tel. kom: +48 500 81 83 89