Skontaktuj się z nami! Tel: 500 81 83 89|biuro@systemykominoweperfect.pl

O nas

WIZJA

Firma Perfect jest producentem nowoczesnych systemów kominowych. Kadra firmy Perfect – to zespół specjalistów, który buduje unikatowe relacje z klientami dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Naszym celem jest zajęcie pozycji partnera pierwszego wyboru dla firm handlowych, wykonawczych oraz klientów indywidualnych.

MISJA

Chcemy budować sukces naszych klientów jakością oferowanych produktów, perfekcyjnym serwisem oraz elastycznymi rozwiązaniami logistycznymi.

Jakość oferowanych produktów – Nasze produkty są poddawane szczegółowym badaniom. Sprawdzamy nie tylko jakość poszczególnych elementów ale także ich kompatybilność z innymi elementami systemu.

Perfekcyjny serwis – Profesjonalny zespół fachowców gwarantuje uzyskanie najwyższej jakości informacji o oferowanych produktach, obowiązujących regulacjach prawnych oraz otoczeniu kominowym.

Elastyczne rozwiązania logistyczne – wszystkie dostawy są realizowane w sposób odpowiadający potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów.

WARTOŚCI

Nasza firma oferuje produkty najwyższej klasy jakości i bezpieczeństwa. Współpracujemy z renomowanymi europejskimi jednostkami certyfikującymi. W naszej działalności kierujemy się odpowiedzialnością, dbałością o szczegóły, elastycznością, indywidualnym podejściem do klienta oraz zapewnieniem najwyższego poziomu satysfakcji klientów. Jesteśmy otwarci na poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań oraz dążymy do stałego podnoszenia poziomu naszych kompetencji.

CELE STRATEGICZNE

 • Zaoferowanie polskim konsumentom prefekcyjnego produktu.
 • Zajęcie pozycji w czołówce najchętniej polecanych marek systemów kominowych w Polsce.
 • Zapewnienie naszym klientom serwisu na najwyższym poziomie.
 • Budowa wizerunku organizacji proklienckiej.

Dlaczego nasze kominy?

 • JAKOŚĆ – pracujemy na niemieckich rurach ceramicznych i niemieckim kleju – Saurekitt. Zachodnie produkty są niezastąpione w dziedzinie systemów kominowych i spełniają wszystkie wymogi Unii Europejskiej. Zaletą wykorzystywanej ceramiki, jest odporność na pożar sadzy oraz gładka powierzchnia, która zapobiega się jej osadzaniu.
 • CENA – znamy polskie realia. Dajemy produkt najwyższej jakości w najlepszej na rynku cenie.
 • GWARANCJA 30-LETNIA – kominy Perfect są odporne na pożar sadzy, a ich bezpieczeństwo zostało potwierdzone w przeprowadzonych badaniach laboratoryjnych. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty oznaczone europejskim znakiem CE.
 • DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY – szanujemy Państwa czas i pieniądze. Nasze kominy są dokładnie skompletowane i spakowane. Wszystkie elementy metalowe oraz dodatkowe wyposażenie znajdują się w kartonie, który zapobiega niszczeniu tych elementów podczas transportu i pozwala zaoszczędzić Państwa czas.
 • SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA – reagujemy na każde zamówienie, zawsze służymy pomocą i doradztwem technicznym. Wspólnie z Państwem wybieramy najlepsze rozwiązanie systemowe oraz warunki dostawy.
 • KOMPLETNE ZESTAWY – kominy posiadają wszystkie niezbędne do montażu elementy. Dodatkowo z myślą o wykonawcach, w każdy zestaw wchodzą unikalne przedmioty, których nie można znaleźć u naszej konkurencji np. miarki do kleju, szablony oraz gąbki do usuwania nadmiaru kleju.
 • PARTNERSTWO – zależy nam na partnerskiej i cyklicznej współpracy. Zapewniamy obsługę marketingu internetowego – tworzymy wizytówki Państwa firm na największych portalach branżowych np. www.mam-sklad.pl oraz obsługujemy lokalne ogłoszenia internetowe.
 • PERFEKCJONIZM – dążąc do perfekcji jesteśmy otwarci na wszystkie uwagi, które pomogą nam udoskonalać kominy Perfect.

Najwyższa jakość potwierdzona certyfikatami

Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image

Sprawdź naszą ofertę!

Systemy Kominowe Standard, Uniwersal, Turbo Keramik, Turbo Stal, Duo i Wentylacje

Perfect Logo

Producent nowoczesnych systemów kominowych. Kadra firmy Perfect - to zespół specjalistów, który buduje unikatowe relacje z klientami dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Naszym celem jest zajęcie pozycji partnera pierwszego wyboru dla firm handlowych, wykonawczych oraz klientów indywidualnych.

Znak Jakości

INFORMACJE KONTAKTOWE

Nowabud OSB sp. z o.o.

ul. Polna 2 Dziemionna

86-060 Nowa Wieś Wielka

NIP 554-285-96-90

Tel. kom: +48 500 81 83 89