Skontaktuj się z nami! Tel: 500 81 83 89|biuro@systemykominoweperfect.pl

Praca

W związku z realizacją strategii zorientowanej na penetrację rynku budowlanego w Polsce oraz dalszego, dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Regiony: lubuskie, dolnośląskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

  • Realizacja planów sprzedażowych w przydzielonym regionie.
  • Sprzedaż bezpośrednia do specjalistycznych firm wykonawczych oraz sprzedaż poprzez hurtownie materiałów budowlanych zgodnie z obowiązującą strategią rynkową (marketingu i sprzedaży) jak również obowiązującą polityka handlową.
  • Rozpoznawanie w przydzielonym regionie sprzedaży planowanych i wykonywanych inwestycji budowlanych.
  • Bieżące doradztwo na obsługiwanych budowach/inwestycjach.
  • Prowadzenie szkoleń dla architektów/biur projektowych oraz dla pracowników firm wykonawczych i hurtowni materiałów budowlanych z wiedzy na temat naszych produktów i ich zastosowań – poziom standardowy.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży materiałów budowlanych.
  • Znajomość rynku materiałów budowlanych w Polsce.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Dynamizm i otwartość w działaniu.
  • Kreatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w prężnym i dynamicznym zespole sprzedażowym.
  • Stały poziom wynagrodzenia zasadniczego oraz atrakcyjną prowizję.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).
  • Wsparcie doświadczonych współpracowników w powierzonych zadaniach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@systemykominoweperfect.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nowabud OSB sp. z o.o. z siedzibą w Dziemionnej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Nowabud OSB sp. z o.o. z siedzibą w Dziemionnej przy ul. Polnej. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Producent nowoczesnych systemów kominowych. Kadra firmy Perfect - to zespół specjalistów, który buduje unikatowe relacje z klientami dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Naszym celem jest zajęcie pozycji partnera pierwszego wyboru dla firm handlowych, wykonawczych oraz klientów indywidualnych.

Znak Jakości

INFORMACJE KONTAKTOWE

Nowabud OSB sp. z o.o.

ul. Polna 2 Dziemionna

86-060 Nowa Wieś Wielka

NIP 554-285-96-90

Tel. kom: +48 500 81 83 89